LEKOVIĆ SPASILAC: Srbija u 90. do boda na startu Evropskog prvenstva (VIDEO)

19.06.2022. 19:25
FSS
FSS

Vredan bod.

Omladinska fudbalska reprezentacija Srbije (u19) remizirala je protiv Izraela (2:2) u prvom kolu grupe B Evropskog prvenstva u Slovačkoj.

ŽESTOKO POTCENILI SRBIJU! Orlovima ne daju NI JEDAN POSTO za osvajanje Mundijala, Hrvati dobro stoje

PIKSI OVO MORA VIDETI: Fenomenalan gol Joveljića! Slavlje uz srpsku zastavu (VIDEO)

"VOLEO BIH DA VAM ODGOVORIM POZITIVNO..." Stolica zabrinut oko pojačanja - govorio i o odlascima iz Humske (VIDEO)

Dobro su u meč ušli Orlići, pošto su do prednosti stigli već u osmom minutu. Sjajno je po levoj strani probio Nemanja Motika, dodao do Marka Lazetića koji se odlično snašao i proturio loptu pokraj golmana Izraela.

Ipak, prednost je trajala svega devet minuta. Gluk je opalio sa nekih 20 metara i pogodio donji levi ugao gola Lukića koji je bio nemoćan.

U nastavku se igralo ravnopravno, i jedni i drugi su imali svoje prilike, a do nove promene rezultata je došlo u 74. minutu. Pravi karambol u šesnaestercu Srbije, posle koga se Ibrahim najbolje snašao i doneo prednost svojoj selekciji.

Međutim, Orlići se nisu predavali i poravnanje je stiglo u sudijskoj nadoknadi. Knežević je šutirao sa distance, pogodio prečku, da bi na odbijenu loptu natrčao Leković i doneo bod Srbiji.

Naša reprezentacija naredni meč igra protiv Engleske u sredu od 20 časova. U ovog grupi se još nalazi i Austrija.