НА РЕДУ ЈЕ ШЕРИФ! Партизанови клинци разбили Румуне и заказали окршај са Молдавцима

25.10.2023. 20:07
Omladinci FK Partizan
Омладинци ФК Партизан / Извор: МН Press

Одлично издање.

Омладинци Партизана пласирали су се у друго коло квалификација за Лигу шампиона! Црно-бели су елиминисали румунску Универзитатеу, а после славља у гостима 1:0, били су убедљиви и на свом терену (4:0).

ИСПЛИВАО ПРОБЛЕМ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ: Важан играч Партизана ПОВРЕЂЕН (ВИДЕО)Igor Duljaj, FK Partizan

ИСПЛИВАО ПРОБЛЕМ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ: Важан играч Партизана ПОВРЕЂЕН (ВИДЕО)

"ТО НАМ ЈЕ ЖИВОТНИ ЗНАЧАЈ" Игор Дуљај апеловао после нове победе Партизана Igor Duljaj, FK Partizan

"ТО НАМ ЈЕ ЖИВОТНИ ЗНАЧАЈ" Игор Дуљај апеловао после нове победе Партизана

ЦРНО-БЕЛИ АРХИВИРАЛИ И КРАГУЈЕВАЦ: Калулу и Николић донели Партизану ДЕСЕТУ узастопну победу (ВИДЕО)FK Partizan

Домаћи су повели у осмом минуту меча голом Богдана Мирчетића, у 52. минуту Угрешић дуплирао предност и већ тада решио питање проласка даље.

До краја, још два гола за црно-беле постигли су Петар Петровић у 62. минуту, на центаршут Јевремовића и Димитрије Јанковић после соло-продора у 76. минуту меча.

Следећи противник црно-белих биће молдавски Шериф.

Партизан је наступио у саставу: Радулашки - Рогановић, П. Петровић (Поповић од 79.), Симић (Ћук од 70.), Челић (Филиповић од 79.) - Јанковић, Драгојевић - Јевремовић, Алиловић, Мирчетић (М. Петровић од 66.) - Угрешић (Дослов од 70.).