ПАРТИЗАНУ СТИГЛА ОПОМЕНА: Ривал црно-белих СЕЈЕ СТРАХ, пала је нова ЖРТВА! (ФОТО)

02.10.2017. 19:15
Vladimir Stojković
Владимир Стојковић / Извор: МН Press

Црно-бели ремизирали против Чукаричког.

Нису успели фудбалери Партизана да се против Чукаричког искупе за пораз од Динама из Кијева (2:3). "Брђани" су сачували мрежу у Хумској (0:0) и изабраницима Мирослава Ђукића донели главобољу, пред наредне мечеве у Лиги Европе.

СТИГАО У КОМШИЛУК: Српски нападач потписао за Жељезничар (ФОТО)

ЗА РУБРИКУ ВЕРОВАЛИ ИЛИ НЕ: Да ли је ОВО најсмешније искључење у ИСТОРИЈИ фудбала! (ВИДЕО)

Miroslav Đukić
Мирослав Ђукић / Извор: МН Press

НЕМА МИРА: Нови састанак у Хумској! На тапету није само Ђукић, већ и љубимац ГРОБАРА (ФОТО)

Са друге стране, следећи противник српског шампиона у "Б" групи Скендербег, наставио је да блиста у националном шампионату. Албанци су у дербију савладали Кукеши у гостима (2:1) и преузели лидерску позицију на табели, са 10 бодова у четири кола.

Стрелци за Скендербег, били су Бруна Дите у 31. и Сабијен Љиљај у 83. минуту, док је једини гол за госте постигао Бекаја из пенала у 36. минуту.

Партизан већ 19. октобра гостује у Елбасану, и уз овакву форму Албанаца, мораће да пружи много боље партије, него против Динама и Чукаричког, како би стигао до важне победе.