PARTIZANU STIGLA OPOMENA: Rival crno-belih SEJE STRAH, pala je nova ŽRTVA! (FOTO)

02.10.2017. 19:15
Vladimir Stojković
Vladimir Stojković / Izvor: MN Press

Crno-beli remizirali protiv Čukaričkog.

Nisu uspeli fudbaleri Partizana da se protiv Čukaričkog iskupe za poraz od Dinama iz Kijeva (2:3). "Brđani" su sačuvali mrežu u Humskoj (0:0) i izabranicima Miroslava Đukića doneli glavobolju, pred naredne mečeve u Ligi Evrope.

STIGAO U KOMŠILUK: Srpski napadač potpisao za Željezničar (FOTO)

ZA RUBRIKU VEROVALI ILI NE: Da li je OVO najsmešnije isključenje u ISTORIJI fudbala! (VIDEO)

Miroslav Đukić
Miroslav Đukić / Izvor: MN Press

NEMA MIRA: Novi sastanak u Humskoj! Na tapetu nije samo Đukić, već i ljubimac GROBARA (FOTO)

Sa druge strane, sledeći protivnik srpskog šampiona u "B" grupi Skenderbeg, nastavio je da blista u nacionalnom šampionatu. Albanci su u derbiju savladali Kukeši u gostima (2:1) i preuzeli lidersku poziciju na tabeli, sa 10 bodova u četiri kola.

Strelci za Skenderbeg, bili su Bruna Dite u 31. i Sabijen Ljiljaj u 83. minutu, dok je jedini gol za goste postigao Bekaja iz penala u 36. minutu.

Partizan već 19. oktobra gostuje u Elbasanu, i uz ovakvu formu Albanaca, moraće da pruži mnogo bolje partije, nego protiv Dinama i Čukaričkog, kako bi stigao do važne pobede.