ПАЗАРЦИ ЗАВРШИЛИ ПРИПРЕМЕ У АНТАЛИЈИ: Пораз у последњем мечу

31.01.2024. 18:28
FK Novi Pazar
ФК Нови Пазар / Извор: МН Press

Учинак у Турској по две победе и ремија уз један пораз.

Фудбалери Новог Пазара одиграли су последњу, пету,  утакмицу на припремама у Анталији у којој су поражени од Сурхона из Термеза са 3:1.

НИЈЕ БИО СРЕЋАН У ЗВЕЗДИ: Бивши играч црвено-белих потписао за Сампдорију!Igrači FK Crvena zvezda

НИЈЕ БИО СРЕЋАН У ЗВЕЗДИ: Бивши играч црвено-белих потписао за Сампдорију!

СПЕКТАКЛ ПРОПАО: Ништа од дуела Месија и Роналда Lionel Mesi, Kristijano Ronaldo

СПЕКТАКЛ ПРОПАО: Ништа од дуела Месија и Роналда

ОВАЈ УСЛОВ ЈЕ БИО НЕПРИХВАТЉИВ: Ево зашто је Радоњићу ПРОПАО ТРАНСФЕР у Олимпијакос!Nemanja Radonjić

Узбекистански клуб је до тријумфа стигао головима Камрона Сајдазимова у 16. минуту, Јахонгира Абдусаломова у 70. минуту и Достона Турсунова у 80. минуту. Почасни гол за Нови Пазар постигао је из једанаестерца у 85. минуту Жулијус Еђике Опара.

Могао је Нови Пазара да постигне гол из пенала и у 66. минуту, али је Михајло Петковић погодио пречку. Ово је био први пораз на припремама за Нови Пазар који је претходно савладао Радомјак и Јаблонец и ремизирао са Дебрецином и Олимпијом.