PAZARCI ZAVRŠILI PRIPREME U ANTALIJI: Poraz u poslednjem meču

31.01.2024. 18:28
FK Novi Pazar
FK Novi Pazar / Izvor: MN Press

Učinak u Turskoj po dve pobede i remija uz jedan poraz.

Fudbaleri Novog Pazara odigrali su poslednju, petu,  utakmicu na pripremama u Antaliji u kojoj su poraženi od Surhona iz Termeza sa 3:1.

NIJE BIO SREĆAN U ZVEZDI: Bivši igrač crveno-belih potpisao za Sampdoriju!Igrači FK Crvena zvezda

NIJE BIO SREĆAN U ZVEZDI: Bivši igrač crveno-belih potpisao za Sampdoriju!

SPEKTAKL PROPAO: Ništa od duela Mesija i Ronalda Lionel Mesi, Kristijano Ronaldo

SPEKTAKL PROPAO: Ništa od duela Mesija i Ronalda

OVAJ USLOV JE BIO NEPRIHVATLJIV: Evo zašto je Radonjiću PROPAO TRANSFER u Olimpijakos!Nemanja Radonjić

Uzbekistanski klub je do trijumfa stigao golovima Kamrona Sajdazimova u 16. minutu, Jahongira Abdusalomova u 70. minutu i Dostona Tursunova u 80. minutu. Počasni gol za Novi Pazar postigao je iz jedanaesterca u 85. minutu Žulijus Eđike Opara.

Mogao je Novi Pazara da postigne gol iz penala i u 66. minutu, ali je Mihajlo Petković pogodio prečku. Ovo je bio prvi poraz na pripremama za Novi Pazar koji je prethodno savladao Radomjak i Jablonec i remizirao sa Debrecinom i Olimpijom.