Пљуште потписи у Хумској: Партизан добио две нове узданице - Саша Илић у једну посебно верује
Још два аса ставила параф на уговор
Партизан је иза себе имао још једну разочаравајућу сезону у којој је првенствену трку завршио тек на трећем месту уз рану елиминацију у Купу Србије.
Црно-бели су европску одисеју завршили против Хибернијана, а крајем наредног месеца их очекује нови поход на Лигу конференција.
Тим из Хумске ради на креирању састава за наредну сезону па је већ ангажовано неколико појачања, а Партизан упоредо мисли и на своју будућност.
Професионалне уговоре са клубом потписали су Душко Јаначковић и Војин Маринковић.
Јаначковић је са црно-белима склопио трогодишњу сарадњу и то након што је зимус одбио тадашње услове које му је Партизан понудио. У питању је талентовани везиста који је 2008. годиште и он ће се наредне сезоне калити у Телеоптику.
Маринковић је годину дана млађи, а он ће из омладинског погона бити директно прекомандован у први тим и имаће прилику да се докаже Саши Илићу на летњим припремама.
Овај потез јасно осликава клупску стратегију ослањања на сопствене снаге и пружања шансе деци која су поникла под сводовима „Земунела”.