Pljušte potpisi u Humskoj: Partizan dobio dve nove uzdanice - Saša Ilić u jednu posebno veruje
Još dva asa stavila paraf na ugovor
Partizan je iza sebe imao još jednu razočaravajuću sezonu u kojoj je prvenstvenu trku završio tek na trećem mestu uz ranu eliminaciju u Kupu Srbije.
Crno-beli su evropsku odiseju završili protiv Hibernijana, a krajem narednog meseca ih očekuje novi pohod na Ligu konferencija.
Tim iz Humske radi na kreiranju sastava za narednu sezonu pa je već angažovano nekoliko pojačanja, a Partizan uporedo misli i na svoju budućnost.
Profesionalne ugovore sa klubom potpisali su Duško Janačković i Vojin Marinković.
Janačković je sa crno-belima sklopio trogodišnju saradnju i to nakon što je zimus odbio tadašnje uslove koje mu je Partizan ponudio. U pitanju je talentovani vezista koji je 2008. godište i on će se naredne sezone kaliti u Teleoptiku.
Marinković je godinu dana mlađi, a on će iz omladinskog pogona biti direktno prekomandovan u prvi tim i imaće priliku da se dokaže Saši Iliću na letnjim pripremama.
Ovaj potez jasno oslikava klupsku strategiju oslanjanja na sopstvene snage i pružanja šanse deci koja su ponikla pod svodovima „Zemunela”.