ШОК У ХУМСКОЈ: Партизан ПОРАЖЕН од Спартака!

10.11.2022. 17:20
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Наставак домаћег првенства...

Фудбалери Партизана претрпели су изненађујући пораз од екипе Суботичког Спартака у Хумској у заосталој утакмици 7. кола Mozzart Бет Суперлиге Србије, резултатом 0:1.

ЗВАНИЧНО: Саутемптон има новог тренера!

ИСКЉУЧЕН ЗБОГ РЕЧИ НА СРПСКОМ: Станковић НЕ ПРИХВАТА црвени картон!

ЗАСЛУЖЕНО: Урошевић играч кола

Скромно прво полувреме видели смо у Хумској у којем ниједна од две екипе није успела да створи макар изгледнију шансу.

Јалову теренску иницијативу је, очекивано, имао Паризан, Спартак се успешно бранио и покушавао да угрози гол ривала преко контри.

Најбољу прилику имао је Лутовац када је одбијену лопту са ивице казненог простора одлично "поклопио", али је погодио стативу.

На одмор се отишло без постигнутог кола, што је само наговештавало офанзиву обе екипе у наставку.

FK Spartak
ФК Спартак / Извор: МН Press

У наставку меча, и поред измена Петрића који је на терен увео и Менига и Дијабатеа, гости су започели офанзивом.

Најбољу прилику на мечу пропустио је Христић који је избегао офсајд и имао један на један са Поповићем, који му је закачио ударац таман толико да лопта одседне на пречки! А у наставку акције, је главом промашио готово празан гол...

Претио је Партизан након тога углавном из прекида, Natho је у три наврата проигравао Марковића који није успевао да савлада Манојловића.

Хладан туш за све на стадиону Партизана стигао је у 86. минуту, када је Бијеловић после слабе интервенције Траореа и резантног ударца по земљи у ближи угао гола Поповића.

Кренули су "црно-бели" након тога на све или ништа, велику прилику пропустио је Natho, али је Спартак успео да сачува предност и оствари велику победу у Београду.

Црвена звезда вечерас игра на Бановом брду против Чукаричког, уколико победи има шансу да оде на плус 10 у односу на вечитог ривала.