ПОНОВО ПРИЧАО О НАВИЈАЧИМА ВОЈВОДИНЕ: Тањга - "Долазе да провоцирају"
Тренер Војводине Мирослав Тањга још једном се осврнуо на понашање навијача тима из Новог Сада.
Лале су славиле против Чукаричког и поново су други на табели са два бода и мечом више од Партизана.
- Помало сам разочаран нашим навијачима, који треба да почну да подржавају наше играче онако како то раде прави навијачи. Притом, не мислим на Фирму која не долази на утакмице радним данима и ја ту њихову одлуку поштујем. Жао ми је због тога јер нам њихова подршка значи много - рекао је Тањга и додао:
- Али, долазе неки други који више провоцирају него што навијају. Ја то не могу и нећу да прихватим. То нису навијачи Војводине и такви навијачи нам нису потребни - сматра тренер Војводине.
До краја првенства су преостале још две рунде, а Војводина гостује ОФК Београду и дочекује Нови Пазар.