PONOVO PRIČAO O NAVIJAČIMA VOJVODINE: Tanjga - "Dolaze da provociraju"
Trener Vojvodine Miroslav Tanjga još jednom se osvrnuo na ponašanje navijača tima iz Novog Sada.
Lale su slavile protiv Čukaričkog i ponovo su drugi na tabeli sa dva boda i mečom više od Partizana.
- Pomalo sam razočaran našim navijačima, koji treba da počnu da podržavaju naše igrače onako kako to rade pravi navijači. Pritom, ne mislim na Firmu koja ne dolazi na utakmice radnim danima i ja tu njihovu odluku poštujem. Žao mi je zbog toga jer nam njihova podrška znači mnogo - rekao je Tanjga i dodao:
- Ali, dolaze neki drugi koji više provociraju nego što navijaju. Ja to ne mogu i neću da prihvatim. To nisu navijači Vojvodine i takvi navijači nam nisu potrebni - smatra trener Vojvodine.
Do kraja prvenstva su preostale još dve runde, a Vojvodina gostuje OFK Beogradu i dočekuje Novi Pazar.