ИДЕЕЕ ПРЕКО ЛИНИЈЕ! Тадић проломио са ивице казненог, голман У БУНИЛУ! Србија изједначила у Лисабону (ВИДЕО)

14.11.2021. 21:25
gol
гол / Извор: Фото: streamja printscreen/MN Press

Доктор фудбала.

Фудбалска репрезентација Србије игра "меч деценије" у Португалу против домаће селекције, а улог је директан пласман на Светско првенство.

(САСТАВИ) ПИКСИ СВЕ ИЗНЕНАДИО: Нема Митровића, а по десној страни НЕОЧЕКИВАНО РЕШЕЊЕ

РОНАЛДО ЗА ЊЕГА НИЈЕ ИМАО РЕШЕЊЕ: Србин који је беспрекорно чувао Кристијана проговорио о Португалцу

ДОДАТНИ МОТИВ: Видите ко је на трибинама! Човек је направио СИЈАСЕТ РЕМЕК-ДЕЛА, а сад гледа ОРЛОВЕ (ФОТО)

Меч је почео јако лоше по наш тим. Наиме, Ренато Санчес је већ у другом минуту примио гол. Судија Орсато је проценио да није било фаула над Немањом Гудељом, а Ренато Санчес је у наставку постигао погодак. Врло дискутабилна одлука. Због приговора је жути картон добио наш селектор Драган Стојковић Пикси (ОВДЕ).

Ипак, у 33. минуту - правда! Душан Тадић је шутирао са ивице казненог простора, лоше га је проценио Руи Патрисио и лопта је прешла преко линије. Србија је изједначила на 1:1!

Уживо пренос меча Португал - Србија пратите ОВДЕ.