ПОСЛЕ ДВЕ АСИСТЕНЦИЈЕ - ДАО И ГОЛ: Пукла ПЕТАРДА, Србија демолира Русију! Севнула Младеновићева левица (ВИДЕО)

18.11.2020. 22:21
Filip Mladenović
Филип Младеновић / Извор: Фото: streamja.com printscreen/MN Press

Зашто тако нисмо играли против Шкота?

После трачка наде и добрих партија, фудбалска репрезентација Србије је ушла у серију лоших резултата, а све је кулминирало поразом од Шкотске на пенале и крахом снова о учешћу на Европском првенству након више од 20 година. Наши фудбалери вечерас играју последњу утакмицу у Лиги нација и боре се за опстанак у "Б" дивизији.

КАЛИНИЋ ОТВОРЕНО О РЕПРЕЗЕНТАЦИЈИ: Тренер мора да буде шмекер, мангуп и психолог, а играчи да се поштују (ВИДЕО)

РАДОЊИЋ ПОНОВО БРИЉИРА: Голчина са 20 метара после маестралног продора - видите СНИМАК

ЈОВИЋ НАСТАВЉА ГДЕ ЈЕ СТАО ПРОТИВ ШКОТСКЕ: Видите маестралну акцију Србије (10 пасова) и Лукин гол за 2:0 (ВИДЕО)

ЗВУЧИ ЧУДНО, АЛИ ЈЕ ИСТИНА - СРБИЈА РАЗБИЈА РУСЕ 4:0: Лука Јовић поново стрелац! А Влаховић постигао ПРВЕНАЦ (ВИДЕО)

У оквиру групе "3", Србија на стадиону "Рајко Митић" у Београду дочекује Русију која жели да тријумфом обезбеди пролаз у виши ранг - дивизију "А", а на полувремену наша репрезентација водила је чак 4:0. Баш као што је рекао коментатор утакмице - звучи чудно, али је тако.

Добро је почело за "Орлове" и у наставку. Пукла је "петарда" у 64. минуту.

Филип Младеновић је постигао гол за 5:0 на почетку другог полувремена. После две асистенције (обе за голове Луке Јовића), он је овога пута искористио добар пас Душана Влаховића и прецизним ударцем искоса са леве стране матирао Гиљермеа.