ПОСЛЕ ЗВЕЗДЕ: И Николић помогао Партизану, направио чудо и приближио црно-беле повлашћенима (ФОТО)

03.08.2017. 21:14
Marko Nikolić
Марко Николић / Извор: МН Press

Видеотон направио велико изненађење.

Подвиг Марка Николића, Данка Лазовића и Марка Шћеповића! Видеотон је направио велико изненађење и пласирао се у плеј-оф за Лигу Европе пошто је у реванш мечу минимално победио Бордо и тако надокнадио минус из првог меча (пораз 1:2). Трио некадашњих чланоца Партизана најзаслужнији је за највећу победу клуба у 21. веку и пласман у последње коло квалификација за Лигу Европе. Гол за пласман у плеј-оф постигао је Таварес Стопира у петом минуту надокнаде првог полувремену. Марко Шћеповић је одиграо прво полувреме за Видеотон, а Данко Лазовић уместо њега друго.

НИКАД ТЕЖЕ! Звезду чека ПАКАО у плеј-офу, а међу потенцијалним ривалима су и ОВИ стари знанци! (ФОТО)

ШТА ЋЕ РЕЋИ ГРОБАРИ? Леонардо потписао за нови клуб и показао да је заборавио Партизан (ФОТО)

КРАЈ САГЕ: Нејмар и званично прешао у ПСЖ за светски рекорд! (ФОТО)

Видеотон је елиминацијом Бордоа направио велику услугу и Партизану, који је све ближи статусу носиоца, пошто су већ два фаворита испала, а још неколицини се дрма статус због лоших резултата у првим мечевима. Сви учесници плеј-офа за пласман у Лигу Европе и шешири за сутрашњи жреб (13 часова) знаће се вечерас око поноћи.

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛЕ: Причало се да је Спарта фаворит, али је Звезда ДУПЛОМ победом стигла до ПЛЕЈ-ОФА (ВИДЕО)