ПОСЛЕДЊА ПРОВЕРА: Невена Игњатовић 42. на трећем тренингу спуста

Невена Игњатовић / Извор: Профимедиа

Велики заостатак.

Српска скијашица Невена Игњатовић остварила је данас 42. време на трећем тренингу спуста на Зимским олимпијским играма у Пекингу.

СЛОБОДНА КАО ПТИЦА: Суд донео одлуку - Рускиња може да се такмичи!

СТРАШНЕ СЦЕНЕ - НОРВЕЖАНКА КОЛАБИЛАРА НА БИАТЛОНУ: Имала је проблеме и после јучерашње трке, али пустили су је да се такмичи

БИАТЛОН: Браћа Бо узела две медаље! Рус поново на "баксузном" четвртом месту.

Она је остварила време од 1:39,18 минута, што је за шест секунди било спорије од најбољег резултата који је имала Јоана Хелен из Швајцарске. Заузела је 42. место од укупно 45 такмичарки које су завршиле тренинг.

Друго време имала је Немица Кира Вајдле, треће Норвежнка Рагнхилд Мовинекл, док је актуелна олимпијска шампионка у спусту, Италијанка Софија Гођа трећи тренинг завршила као четврта с временом 1:33,79. Американка Микаела Шифрин је данас имала 17. време, односно за најбржом је заостала 1,40 секунди.

Трка је на програму сутра од 4:00 по средњеевропском времену.