ПОВРАТАК ПОСЛЕ ПАУЗЕ: Канга стрелац - распалио са 18 метара на асистенцију Боаћија! А онда ЗВЕЗДИНА бољка

01.11.2020. 16:29
Ričmond Boaći i Gelor Kanga
Ричмонд Боаћи и Гелор Канга / Извор: Фото: Б92 printscreen/MN Press

Ефикасни црвено-бели...

Шампион и лидер у актуелној сезони Суперлиге Србије, Црвена звезда, гостује у оквиру 13. кола Раднику у Сурдулици.

НИСУ ХТЕЛИ ДА ОДРЖЕ МИНУТ ЋУТАЊА ЗА АМФИЛОХИЈА: Капитен у Црној Гори ШУТНУО лопту у аут, не интересује га судија (ВИДЕО)

ДВА ДАНА ПОСЛЕ РАЗБИЈАЊА СЛОВАНА: Клуб са Маракане послао велике вести навијачима! ИСТОРИЈСКИ

Гајић је са Звездом демолирао Либерец, а ОВО је прелепа Даница којој посвећује све голове (ФОТО)

Биће лепог фудбала вечерас (18.00) у Напуљу - Наполи који је у првих пет кола дао 14 голова чека Сасуоло, екипу која је постигла 16 погодака у пет мечева. Ова два тима деле друго место - квота на GG3 је 1,55, кец је такође 1,55, а двојка 5,80. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Наполи - Сасуоло.

Први на табели дошао је на ноге екипи која је прва на листи оних који су у зони испадања. Звезда је на прошлој утакмици била веома ефикасна у другом колу Лиге Европе када је на свом стадиону победила Слован из Либереца, а ефикасно је отворила и дуел у Сурдулици.

Тренер црвено-белих извео је комбиновани састав и припрема екипу за наредну рунду европског такмичења, а играчи који су истрчали на терен у домаћем првенству су му већ у 16. минуту. Повели су гости после лепе акције коју је у гол претворио Жељко Гаврић.

На други погодак се чекало до 40. минута. Ричмонд Боаћи, који је коначно на терену, није успео да са нешто више од пет метара савлада голмана домаћих, али се лопта потом одбила до Ел Фардуа Бена који наставља своју голгетерску серију и поставља крајњи резултат првог полувремена - 0:2.

Звезда добро отвара и друго полувреме, а повратници после паузе (због короне и повреде) били су у главној улози у 53. минуту када је Гелор Канга погодио са ивице шеснаестерца на асистенцију Ричмонда Боаћија.

Само три минута касније (56), домаћи Радник постигао је први гол на утакмици. Звездина бољка је чини се и даље игра из прекида, а сада је Украјинац Евген Павлов после корнера савладао Милана Борјана.

Погледајте и сами снимак тог поготка:

Звезда је убрзо поново стигла до три гола предности. Алекса Вукановић је био најспретнији у шеснаестерцу Радника у 63. минуту за 1:4 на семафору.