ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Фулам коначно победио, Каваљеро избацио Митровића из стартних 11 (ФОТО)

30.11.2020. 20:52
FK Fulam
ФК Фулам / Извор: Реутерс

Велико изненађења на Кинг Пауер стадиону.

Фулам је у 10. колу Премијер лиге приредио једно од највећих изненађења шампионата, пошто је славио у гостима против Лестера резултатом 2:1 (2:0).

ОВО ЈОШ НИЈЕ БИЛО У ЛИГИ ШАМПИОНА: Историја се исписује на мечу Јувентус - Динамо

ЛАЛАТОВИЋЕВ ПОНОВО ОПЛЕО ПО УПРАВИ: Исплатите играче, живе као једна породица, гину за клуб

МАРАДОНА ЈЕ НЕДЕЉУ ДАНА ПРЕ СМРТИ ПОВРЕДИО ГЛАВУ: Аргентинац беспомоћан лежао три дана!

Фулам је практично сав посао завршио у првом делу, када је у размаку од осам минута постигао оба гола. Прво је у 30. минуту Адемола Лукман довео госте у вођство, да би у 38. минуту Иван Каваљеро био прецизан са беле тачке, чиме је коначно прекинута серија од три промашена пенала.

До краја утакмице "Колибари" су одолели налетима "Лисица", које су успеле само да смање на 2:1 у 86. минуту а стрелац је био Харви Барнс. Српски репрезентативац Александар Митровић меч је почео са клупе, у игру је ушао након поготка пулена Брендана Роџерса заменивши Каваљера.

Лестер је остао четврти са 18 бодова, три мање од водећих тимова, док се Фулам вратио на 17. место, прво изнад црте и сада има седам бодова, један више од ВБА, два од Барнлија и шест од Шефилд Јунајтеда.

Погледајте како изгледају хостесе на аутомото тркама.