17°C
29.04.2024.
117.1527
109.2537

PREMIJER LIGA: Fulam konačno pobedio, Kavaljero izbacio Mitrovića iz startnih 11 (FOTO)

30.11.2020. 20:52
FK Fulam
FK Fulam / Izvor: Reuters

Veliko iznenađenja na King Pauer stadionu.

Fulam je u 10. kolu Premijer lige priredio jedno od najvećih iznenađenja šampionata, pošto je slavio u gostima protiv Lestera rezultatom 2:1 (2:0).

OVO JOŠ NIJE BILO U LIGI ŠAMPIONA: Istorija se ispisuje na meču Juventus - Dinamo

LALATOVIĆEV PONOVO OPLEO PO UPRAVI: Isplatite igrače, žive kao jedna porodica, ginu za klub

MARADONA JE NEDELJU DANA PRE SMRTI POVREDIO GLAVU: Argentinac bespomoćan ležao tri dana!

Fulam je praktično sav posao završio u prvom delu, kada je u razmaku od osam minuta postigao oba gola. Prvo je u 30. minutu Ademola Lukman doveo goste u vođstvo, da bi u 38. minutu Ivan Kavaljero bio precizan sa bele tačke, čime je konačno prekinuta serija od tri promašena penala.

Do kraja utakmice "Kolibari" su odoleli naletima "Lisica", koje su uspele samo da smanje na 2:1 u 86. minutu a strelac je bio Harvi Barns. Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović meč je počeo sa klupe, u igru je ušao nakon pogotka pulena Brendana Rodžersa zamenivši Kavaljera.

Lester je ostao četvrti sa 18 bodova, tri manje od vodećih timova, dok se Fulam vratio na 17. mesto, prvo iznad crte i sada ima sedam bodova, jedan više od VBA, dva od Barnlija i šest od Šefild Junajteda.

Pogledajte kako izgledaju hostese na automoto trkama.