ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Ливерпул лако са Брентфордом, Лидс зауставио Чекићаре

16.01.2022. 18:04
FK Liverpul
ФК Ливерпул / Извор: Реутерс

Меч Арсенала и Тотенхема одложен.

Два меча одиграна су данас у оквиру 22. кола Премијер лиге, док је утакмица између Арсенала и Тотенхема одложена. Ливерпул је лако изашао на крај са Брнтфордом са 3:0, док је узбудљив меч у Лондону Лидс проти Вест Хема решио у своју кјорист са 3:2.

КАРАМЕЛЕ УРУЧИЛЕ ОТКАЗ: Рафа Бенитез напустио Евертон

ШАМПИОН НЕ ГРЕШИ ДВА ПУТА: Левандовски дао 300. гол, Баварци исписали РЕКОРД! (ВИДЕО)

НОВИ ГОЛМАН НА ПРИПРЕМАМА ЗВЕЗДЕ: Сан ми је да заиграм пред пуном Мараканом

На Енфилду није било никакве дилеме о победнику, мада се Брентфорд добро држао до пред крај првог полувремена када је у 44. минуту Фабињо довео Редсе у вођство. У наставку је Либверпул рутински првиео посао крају головима Окслејда-Чемберлејна у 69. и Минамина у 77. минуту. Редси су на другом месту Премијер лиге са 45 бодова и утакмицом мање од Маснчестер Ситија, док је Брентофрд 14. са 23 бода.

Прштало је у ЛОндону где је Вест Хем дочекао Лидс, а гости су повели већ у 10. минуту голом Џека Херисона. Међутим, Чекићари су до изједначења стигли у 34. минуту преко Боувена, али је Херисон само три минута касније својим другим голом донео Лидсу вођство 2:1 на полувремену. Тек што је захуктало друго полувреме, домаћин је стигао до изједначења преко Форналса у 52. минту, али је осам минута касније Херисон остигао хет-трик за ново вођство Лидса и тријумф.

Погледајте како изгледа Јована Ђорђевић, супруга Филипа Ђорђевића.