PREMIJER LIGA: Liverpul lako sa Brentfordom, Lids zaustavio Čekićare

16.01.2022. 18:04
FK Liverpul
FK Liverpul / Izvor: Reuters
Meč Arsenala i Totenhema odložen.

Dva meča odigrana su danas u okviru 22. kola Premijer lige, dok je utakmica između Arsenala i Totenhema odložena. Liverpul je lako izašao na kraj sa Brntfordom sa 3:0, dok je uzbudljiv meč u Londonu Lids proti Vest Hema rešio u svoju kjorist sa 3:2.

KARAMELE URUČILE OTKAZ: Rafa Benitez napustio Everton

ŠAMPION NE GREŠI DVA PUTA: Levandovski dao 300. gol, Bavarci ispisali REKORD! (VIDEO)

NOVI GOLMAN NA PRIPREMAMA ZVEZDE: San mi je da zaigram pred punom Marakanom

Na Enfildu nije bilo nikakve dileme o pobedniku, mada se Brentford dobro držao do pred kraj prvog poluvremena kada je u 44. minutu Fabinjo doveo Redse u vođstvo. U nastavku je Libverpul rutinski prvieo posao kraju golovima Okslejda-Čemberlejna u 69. i Minamina u 77. minutu. Redsi su na drugom mestu Premijer lige sa 45 bodova i utakmicom manje od Masnčester Sitija, dok je Brentofrd 14. sa 23 boda.

Prštalo je u LOndonu gde je Vest Hem dočekao Lids, a gosti su poveli već u 10. minutu golom Džeka Herisona. Međutim, Čekićari su do izjednačenja stigli u 34. minutu preko Bouvena, ali je Herison samo tri minuta kasnije svojim drugim golom doneo Lidsu vođstvo 2:1 na poluvremenu. Tek što je zahuktalo drugo poluvreme, domaćin je stigao do izjednačenja preko Fornalsa u 52. mintu, ali je osam minuta kasnije Herison ostigao het-trik za novo vođstvo Lidsa i trijumf.

Pogledajte kako izgleda Jovana Đorđević, supruga Filipa Đorđevića.