ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Ливерпул сломио Саутемптон у наставку, реми Лестера и Челсија, дебитовао Фернандеш (ФОТО)

01.02.2020. 22:02
FK Liverpul
ФК Ливерпул / Извор: Реутерс

Редси суверено на врху табеле.

Саумтемптон је био тврд орах за Ливерепул на ''Енфилд роуду'' само у првом полувремену, јер када је једном пробијена баријера испред гола Мекартија, спаса за госте више није било.

ПЕТАРДА ДОРТМУНДА: Халанд наставио ДОМИНАЦИЈУ, реми у Лајпцигу по мери Бавараца! (ВИДЕО)

ДРАМАТИЧНО НА "ДЕЛ АРИ": Михина Болоња СРУШИЛА Брешу у самом финишу! (ВИДЕО)

МИТАР ОПЕТ НА ВРХУ: Фулам славио у ТРИЛЕРУ, а Србин постигао БОМБАСТИЧАН гол! (ВИДЕО)

Гости су запретили озбиљно у неколико наврата током првог полувремена па је Алисон морао да интервенише, али је Ливерпул убрзо у другом полувремену стигао до гола преко Окслејд-Чемберлејна у 47. минуту. Већ у 60. минуту је 2:0 пошто је Хендерсон стрелац на асистенцију Фирмина, да би Салах головима у 72. и 90. минуту оверио победу Ливерпула који и даље не зна за неуспех у Премијер лиги.

У дуелу Лестера и Челсија такође није било голова у првом полувремену, али је било узбуђења. Варди је пропустио најбољу прилику у 26. минуту када је Кабаљеро успео да одбрани његов покушај. Било је још пар солидних шанси, али је на полувремену било 0:0. Тек што се кренуло са центра у другом полувремену, Ридигер је у 46. минуту довео Челси у вођство главом после корнера који је извео Маунт. Барнс је осам минута касније изједначио, да би Чилвел донео преокрерт и вођство Лестер у 64. минуту. Ипак, бод Челсију донео је поново главом Ридигер у 71. минуту.

Бруно Фернандеш дебитовао је за Манчестер Јунајтед против Вулвехемптона у мечу који је завршен без голова, а он је имао и прву добри прилику када је шутирао поред стативе. Била је то једна од ретких шанси у првом полувремену, али је више узбуђења била у других 45 минута. Фернандеш и Мата су покушали, али је Патрисио добро реаговао. Посла је имао и Де Хеа после шута Раула Хименеза, али је на крају остало нерешено. Немања Матић није био у тиму због добијеног црвеног картона у купу.

Погледајте како изгледа глумица и ТВ водитељка Софија Рајовић, бивша девојка Милоша Теодосића

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА СП: Србија моћна против Украјине у Нишу

ЛА ЛИГА: Бензема донео победу Реалу, Јовићу ни минут у дербију Мадрида (ВИДЕО)

ТУРЦИ ПОНУДИЛИ БОГАТСТВО ЗА НАПАДАЧА: Са Маракане стигао ЕКСПРЕСАН одговор! (ФОТО)

МА, КАКАВ САДИК! Одбрана је СМЕШНА... Ђурић ЖЕСТОКО УДАРИО на Партизан, а Вулетићев ОДГОВОР запалио је Интернет!