PREMIJER LIGA: Liverpul slomio Sautempton u nastavku, remi Lestera i Čelsija, debitovao Fernandeš (FOTO)

01.02.2020. 22:02
FK Liverpul
FK Liverpul / Izvor: Reuters

Redsi suvereno na vrhu tabele.

Saumtempton je bio tvrd orah za Liverepul na ''Enfild roudu'' samo u prvom poluvremenu, jer kada je jednom probijena barijera ispred gola Mekartija, spasa za goste više nije bilo.

PETARDA DORTMUNDA: Haland nastavio DOMINACIJU, remi u Lajpcigu po meri Bavaraca! (VIDEO)

DRAMATIČNO NA "DEL ARI": Mihina Bolonja SRUŠILA Brešu u samom finišu! (VIDEO)

MITAR OPET NA VRHU: Fulam slavio u TRILERU, a Srbin postigao BOMBASTIČAN gol! (VIDEO)

Gosti su zapretili ozbiljno u nekoliko navrata tokom prvog poluvremena pa je Alison morao da interveniše, ali je Liverpul ubrzo u drugom poluvremenu stigao do gola preko Okslejd-Čemberlejna u 47. minutu. Već u 60. minutu je 2:0 pošto je Henderson strelac na asistenciju Firmina, da bi Salah golovima u 72. i 90. minutu overio pobedu Liverpula koji i dalje ne zna za neuspeh u Premijer ligi.

U duelu Lestera i Čelsija takođe nije bilo golova u prvom poluvremenu, ali je bilo uzbuđenja. Vardi je propustio najbolju priliku u 26. minutu kada je Kabaljero uspeo da odbrani njegov pokušaj. Bilo je još par solidnih šansi, ali je na poluvremenu bilo 0:0. Tek što se krenulo sa centra u drugom poluvremenu, Ridiger je u 46. minutu doveo Čelsi u vođstvo glavom posle kornera koji je izveo Maunt. Barns je osam minuta kasnije izjednačio, da bi Čilvel doneo preokrert i vođstvo Lester u 64. minutu. Ipak, bod Čelsiju doneo je ponovo glavom Ridiger u 71. minutu.

Bruno Fernandeš debitovao je za Mančester Junajted protiv Vulvehemptona u meču koji je završen bez golova, a on je imao i prvu dobri priliku kada je šutirao pored stative. Bila je to jedna od retkih šansi u prvom poluvremenu, ali je više uzbuđenja bila u drugih 45 minuta. Fernandeš i Mata su pokušali, ali je Patrisio dobro reagovao. Posla je imao i De Hea posle šuta Raula Himeneza, ali je na kraju ostalo nerešeno. Nemanja Matić nije bio u timu zbog dobijenog crvenog kartona u kupu.

Pogledajte kako izgleda glumica i TV voditeljka Sofija Rajović, bivša devojka Miloša Teodosića

KVALIFIKACIJE ZA SP: Srbija moćna protiv Ukrajine u Nišu

LA LIGA: Benzema doneo pobedu Realu, Joviću ni minut u derbiju Madrida (VIDEO)

TURCI PONUDILI BOGATSTVO ZA NAPADAČA: Sa Marakane stigao EKSPRESAN odgovor! (FOTO)

MA, KAKAV SADIK! Odbrana je SMEŠNA... Đurić ŽESTOKO UDARIO na Partizan, a Vuletićev ODGOVOR zapalio je Internet!