СЈАЈАН МЕЧ НА ЕТИХАДУ: Сон дао и узео, на крају реми Ситија и Тотенхема

03.12.2023. 19:28
FK Mančester siti, FK Totenhem
ФК Манчестер сити, ФК Тотенхем / Извор: Реутерс

Пуно узбуђења.

Фудбалери Манчестер ситија и Тотенхема ремизирали су (3:3) у мечу 14. кола Премијер лиге.

ЖУЋКУ У ЧАСТ: ЗА РЕКОРДНИХ 99 ПОЕНА РАДИВОЈА КОРАЋА 99. ТЕРЕНObnovjeno čuveno koÅ¡arkaÅ¡ko igraliÅ¡te na Vračaru

ЖУЋКУ У ЧАСТ: ЗА РЕКОРДНИХ 99 ПОЕНА РАДИВОЈА КОРАЋА 99. ТЕРЕН

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Распуцано на Острву, велики преокрет Ливерпула, победио и Челси FK Liverpul

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Распуцано на Острву, велики преокрет Ливерпула, победио и Челси

НАКОН ШТО МУ ЈЕ БРАТ КОЛАБИРАО НА ТЕРЕНУ: Огласио се Немања ГудељNemanja Gudelj

НАКОН ШТО МУ ЈЕ БРАТ КОЛАБИРАО НА ТЕРЕНУ: Огласио се Немања Гудељ

Последња утакмица ове рунде апсолутно је оправдала епитет дербија. Почело је феноменално!

Играо се шести минут када је Сон побегао одбрани Ситија и преварио Едерсона. Исти играч је био трагичар после само три минута. Слободан ударац су добили домаћи код аут линије, Алварез је центрирао, Халанд закачио лопту, а Сон је послао у своју мрежу.

У 31. минуту потпуни преокрет. Сјајно су комбиновали Грађани у шеснаестерцу Тотенхема и погодак је постигао Фоден.

Гости се у наставку нису предавали и били су бољи ривал од противника и награда је стигла у 69. минуту. Ло Селсо се фино наместио на ивици казненог простора и резантним ударцем поравнао резултат.

Домаћи су увидели да је "враг однео шалу" и кренули да кидишу ка голу Певаца. Играо се 81. минут када је Сити поново повео. Халанд је урадио већи део посла, додао до Грилиша коме није било тешко да погоди празан гол.

Ипак, нису се предавали гости. На истеку 90. минута је било 3:3. Џонсон је изванредно центрирао, а највиши у скоку је био Кулушевски и главом променио резултат.

У 95. минуту главни арбитар Сајмон Купер довео је до лудила играче и навијаче Ситија. Наиме, прекинуо је акцију домаћих због фаула, а након прекршаја је Џек Грилиш изашао сам испред Викарија.