ВЕСЕЛО ПОПОДНЕ У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Њукасл остао непоражен, Вест Хем стигао до првог тријумфа

28.08.2022. 17:19
Vulver
Вулвер / Извор: Реутерс

Два меча, три гола.

У прва два меча недељна меча четвртог кола Премијер лиге виђена су три поготка, узбуђења није мањкало. Њукасл је остао непоражен и после гостовања Вулверхемптону. Свраке су издржале против Манчестер ситија у прошлој рунди, чинило се да ће их Вулвси први савладати ове сезоне, али су изједначили у финишу сусрета – 1:1.

НАВИЈАЈ ЗА СРБИЈУ! Преузми 1.000 РСД БОНУСА и подржи "Орлове" у мечу против Турске

НИЈЕ ШАЛА: Брат Умара Садика ПОТПИСАО за Црвену звезду!

КО ЋЕ НА ЦЕНТАР У ХУМСКОЈ: Дебитант, без ФИФА статуса суди вечитима?

Изгледало је да ће домаћину само један гол бити довољан за тријумф. У 38. минуту прорадила је португалска веза у Вулвсима, Гуедеш је проиграо Невеша, а овај је савладао Поупа.

Био је Њукасл можда и бољи ривал до краја меча, али је на голу Вулвса сјајно посао одрадио још један Португалац. Све до 90. минута, кад је Алан Сент-Максимим успео да изједначи и спречи први овосезонски пораз свог тима.

На сусрету у Бирмингему Вест Хем је стигао до велике победе против Астон Виле. И за то је чекићарима био довољан само један погодак, онај Шпанца Пабла Форналса из 74. минута, на додавање Деклана Рајса – 1:0. Били су ово први бодови за Вест Хем, док је Вила остала на једном тријумфу.