ПРЕОКРЕТ У РЕЖИЈИ ЏЕКА: Интер срушио Аталанту и однео бодове из Бергама!

13.11.2022. 14:47
Inter
Интер / Извор: Профимедиа

Компликација на врху табеле!

У оквиру 15. кола италијанске Серије А фудбалери Интера победили су у гостима екипу Аталанте резултатом 3:2

ГОТОВО ЈЕ: Управа спремила ОТКАЗ Станковићу - познато и ко ће га наследити!

(ПОЛУВРЕМЕ) ЗВЕЗДА СЕ МУЧИЛА У СУРДУЛИЦИ: Катаи пробио бедем домаћина!

ЈЕЗИВО: Бивши ас Бајерна ОСУЂЕН НА СМРТ!

Најпре је у 25. минуту Аталанта повела, када је Де Фрај закаснио са реакцијом и оборио Запату, а судија показао на белу тачку, а сигуран извођач био је Лукман за 1:0.

До одласка на одмор, Интер је успео да изједначи, Лаутаро Мартинез је проиграо Џека, који само скренуо лопту са петерца у мрежу за 1:1.

Аталанта је кренула офанзивно и у наставку, а у 54. минуту Запата је пропустио прилику да донесе домаћима предност. То је само два минута касније казнио Џеко. Димарко је центрирао са левог бока, Џеко је поново најспретнији у петерцу за преокрет и 1:2.

Интер је до два гола предности стигао у 62. минуту када је Аргентинац Хозе Луис Паломино покушао да избије лопту главом, али се она на његову несрећу, од стативе одбила у мрежу за 1:3.

Исти играч се искупио за пропуст у 77. минуту када је после корнера био највиши у скоку за коначних 2:3.