ВИШЕ НИСУ ПОД ПРИТИСКОМ: ПСЖ предвођен Мбапеом лагано ушао међу осам у Лиги шампиона

05.03.2024. 22:55
Kilijan Mbape
Килијан Мбапе / Извор: Реутерс

Рутински су одрадили посао.

Фудбалери Реал Сосиједада и Пари Сен Жермена одмерилиснаге у реванш мечу осмине финала Лиге шампиона. ПСЖ је код куће славио резултатом 2:0 у првом мечу, а у Шпанији су победили са 2:1 и тако су оверили пласман међу осам најбољих у елитном такмичењу. Немају више притисак као претходних година и то може бити предност Парижана ове године.

ПОНИШТИО ЈЕ ГОЛ РЕАЛУ, АЛИ ЗАЖАЛИЋЕ: Дуго га нећемо гледати на фудбалским теренимаHezus Hil Mancano

Португал може да освоји ЕВРО, али само ако не буде играо РоналдоKristijano Ronaldo

Португал може да освоји ЕВРО, али само ако не буде играо Роналдо

Митровић и Милинковић Савић иду ка континенталној титулиFK Al Hilal

Митровић и Милинковић Савић иду ка континенталној титули

Мајсторијом Килијана Мбапеа у 15. минуту, Пари Сен Жермен је повео и вероватно већ тада су решили меч.

Није се, скоро сигурно, сада већ бивши члан Парижана на томе задржао. Дуплирао је предност у 56. минуту и тада већ ни најокорелији фанови Реал Сосиједада више нису сањали пролаз.

Домаћи су преко Микела Мерина у 89. минуту ублажили пораз, али до крају нису успели да дођу барем до ремија пред својим фановима.