VIŠE NISU POD PRITISKOM: PSŽ predvođen Mbapeom lagano ušao među osam u Ligi šampiona

05.03.2024. 22:55
Kilijan Mbape
Kilijan Mbape / Izvor: Reuters

Rutinski su odradili posao.

Fudbaleri Real Sosijedada i Pari Sen Žermena odmerilisnage u revanš meču osmine finala Lige šampiona. PSŽ je kod kuće slavio rezultatom 2:0 u prvom meču, a u Španiji su pobedili sa 2:1 i tako su overili plasman među osam najboljih u elitnom takmičenju. Nemaju više pritisak kao prethodnih godina i to može biti prednost Parižana ove godine.

PONIŠTIO JE GOL REALU, ALI ZAŽALIĆE: Dugo ga nećemo gledati na fudbalskim terenimaHezus Hil Mancano

Portugal može da osvoji EVRO, ali samo ako ne bude igrao RonaldoKristijano Ronaldo

Portugal može da osvoji EVRO, ali samo ako ne bude igrao Ronaldo

Mitrović i Milinković Savić idu ka kontinentalnoj tituliFK Al Hilal

Mitrović i Milinković Savić idu ka kontinentalnoj tituli

Majstorijom Kilijana Mbapea u 15. minutu, Pari Sen Žermen je poveo i verovatno već tada su rešili meč.

Nije se, skoro sigurno, sada već bivši član Parižana na tome zadržao. Duplirao je prednost u 56. minutu i tada već ni najokoreliji fanovi Real Sosijedada više nisu sanjali prolaz.

Domaći su preko Mikela Merina u 89. minutu ublažili poraz, ali do kraju nisu uspeli da dođu barem do remija pred svojim fanovima.