РАДНИЧКИ ТОНЕ СВЕ ДУБЉЕ: ТСЦ из Ниша носи три бода

31.07.2022. 20:48
Tomislav Sivić
Томислав Сивић / Извор: МН Press

Не цветају руже Мераклијама.

После ужасне представе против малтежанске Гзире и испадања из квалификација за Лигу конференција, Раднички из Ниша је још једном разочарао своје навијаче, овога пута су поражени од ТСЦ-а 3:0 и то на свом терену.

МАРКО ЈЕВТОВИЋ ЗА СД: Партизану треба подршка, емотивно и стресно сам доживео прошлу сезону

НИЈЕ СЕ УКЛАПАО У СТОЛИЧИНЕ ЗАМИСЛИ: Холендер се опростио од Партизана

ОХИ СЕ НЕ ПРЕДАЈЕ: Са Звездом у Лигу шампиона

У првом полувремену није било голова да би се већ у првом минуту наставка затресла мрежа домаћих, Станојев је дочекао један центаршу на другој стативи и ударцем унутрашњим делом стопала довео свој тим до вођства.

Домаћи су покушавали да се врате у дуел, али у 65. минуту су им шансе за то знатно опале. Пејовић је прописно "испесничио" Стојића после једног дуела и главни арбитар Милановић није имао неку опцију него да му додели други жути односно црвени картон.

Нишлије су само три минута касније остале и са осам играча у пољу, пошто је и Гаку зарадио други жути картон. Питање победника је решено у 77. минуту, Вукић је фино завршио једну контру гостију.

Ћалушић је у 93. минуту поставио коначан резултат.

Раднички је овим поразом, остао на свега једном боду из три меча и налази се на претпослдењем месту. ТСЦ је тренутно четврти са осам бодова из четири одиграна дуела.