RADNIČKI TONE SVE DUBLJE: TSC iz Niša nosi tri boda

31.07.2022. 20:48
Tomislav Sivić
Tomislav Sivić / Izvor: MN Press

Ne cvetaju ruže Meraklijama.

Posle užasne predstave protiv maltežanske Gzire i ispadanja iz kvalifikacija za Ligu konferencija, Radnički iz Niša je još jednom razočarao svoje navijače, ovoga puta su poraženi od TSC-a 3:0 i to na svom terenu.

MARKO JEVTOVIĆ ZA SD: Partizanu treba podrška, emotivno i stresno sam doživeo prošlu sezonu

NIJE SE UKLAPAO U STOLIČINE ZAMISLI: Holender se oprostio od Partizana

OHI SE NE PREDAJE: Sa Zvezdom u Ligu šampiona

U prvom poluvremenu nije bilo golova da bi se već u prvom minutu nastavka zatresla mreža domaćih, Stanojev je dočekao jedan centaršu na drugoj stativi i udarcem unutrašnjim delom stopala doveo svoj tim do vođstva.

Domaći su pokušavali da se vrate u duel, ali u 65. minutu su im šanse za to znatno opale. Pejović je propisno "ispesničio" Stojića posle jednog duela i glavni arbitar Milanović nije imao neku opciju nego da mu dodeli drugi žuti odnosno crveni karton.

Nišlije su samo tri minuta kasnije ostale i sa osam igrača u polju, pošto je i Gaku zaradio drugi žuti karton. Pitanje pobednika je rešeno u 77. minutu, Vukić je fino završio jednu kontru gostiju.

Ćalušić je u 93. minutu postavio konačan rezultat.

Radnički je ovim porazom, ostao na svega jednom bodu iz tri meča i nalazi se na pretposldenjem mestu. TSC je trenutno četvrti sa osam bodova iz četiri odigrana duela.