РЕАЛ "ШТУЦНУО" НА ГОСТОВАЊУ: Узели су само бод и поред раног вођства

18.02.2024. 16:40
FK Real Madrid
ФК Реал Мадрид / Извор: Реутерс

Дуел 25. кола.

Фудбалери Рајо Ваљекана успели су да освоје бод на свом терену против Реал Мадриду пред у 25. колу шпанске лиге. Коначан резултат је био 1:1.

СВАКИ ПОЕН ТОКОМ КУПА КОРАЋА ВРЕДЕО ВИШЕ – ФОНДАЦИЈА MOZZART ДОНИРА 1.330.000 ДОМУ „ХРИСТИНА МАРКИШИЋ“ ИЗ АЛЕКСИНЦАmozzart

ВОШИ ПРЕСУДИО ПЕНАЛ: Раднички славио на домаћен терену!FK Vojvodina

ВОШИ ПРЕСУДИО ПЕНАЛ: Раднички славио на домаћен терену!

ПОСЛЕ НЕКАДАШЊЕГ ЗВЕЗДИНОГ СТИГАО И БИВШИ КАПИТЕН ПАРТИЗАНА: Ствара се јак састав који јури прво местоMirsad Miraljemović

Меч је започео брзим голом Реала. Мрежу је затресао Хоселу већ у трећем минуту на асистенцију ФЕдерика Валвердеа. Судије су морале да прегледају снимак, па су утврдиле да је гол био регуларан.

Већ у 26. минуту досуђен је пенал за домаће. Са беле тачке мрежу је тресао Раул де Томас, пошто је интервенција голмана Андреја Лунина била веома лоша.

Најбољу шансу за госте до одласка на одмор имао је Валверде, коме се испречила стативе у 36. минуту.

До краја сусрета виђен је и црвени картон, који је добио Дани Кравахал због "лактања" у петом минуту надоканде.

Реал ће у наредном колу дочекати Севиљу, док ће Рајо Ваљекано гостовати Ђирони.