REAL "ŠTUCNUO" NA GOSTOVANJU: Uzeli su samo bod i pored ranog vođstva

18.02.2024. 16:40
FK Real Madrid
FK Real Madrid / Izvor: Reuters

Duel 25. kola.

Fudbaleri Rajo Valjekana uspeli su da osvoje bod na svom terenu protiv Real Madridu pred u 25. kolu španske lige. Konačan rezultat je bio 1:1.

SVAKI POEN TOKOM KUPA KORAĆA VREDEO VIŠE – FONDACIJA MOZZART DONIRA 1.330.000 DOMU „HRISTINA MARKIŠIĆ“ IZ ALEKSINCAmozzart

VOŠI PRESUDIO PENAL: Radnički slavio na domaćen terenu!FK Vojvodina

VOŠI PRESUDIO PENAL: Radnički slavio na domaćen terenu!

POSLE NEKADAŠNJEG ZVEZDINOG STIGAO I BIVŠI KAPITEN PARTIZANA: Stvara se jak sastav koji juri prvo mestoMirsad Miraljemović

Meč je započeo brzim golom Reala. Mrežu je zatresao Hoselu već u trećem minutu na asistenciju FEderika Valverdea. Sudije su morale da pregledaju snimak, pa su utvrdile da je gol bio regularan.

Već u 26. minutu dosuđen je penal za domaće. Sa bele tačke mrežu je tresao Raul de Tomas, pošto je intervencija golmana Andreja Lunina bila veoma loša.

Najbolju šansu za goste do odlaska na odmor imao je Valverde, kome se isprečila stative u 36. minutu.

Do kraja susreta viđen je i crveni karton, koji je dobio Dani Kravahal zbog "laktanja" u petom minutu nadokande.

Real će u narednom kolu dočekati Sevilju, dok će Rajo Valjekano gostovati Đironi.