ЛА ЛИГА: Барселона једва до бода у Мадриду! Французу се "вратио" неспортски потез над Левандовским (ВИДЕО)

25.11.2023. 16:44
FK Barselona
ФК Барселона / Извор: Реутерс

Меч 14. кола.

Фудбалери Барселоне освојили су само бод у Мадриду на гостовању Рајо Ваљекану у мечу 14. кола шпанске Примере.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Сити није славио у дербију на свом теренуFK Mančester siti

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Сити није славио у дербију на свом терену

РОНАЛДО ПОНОВО ПОКАЗАО МАЈСТОРИЈУ! Постигао два гола, побегао Митровићу на листи стрелаца (ВИДЕО)Kristijano Ronaldo

Кејн: Рекорди су да се руше, али је резултат увек најважнијиHari Kejn

Кејн: Рекорди су да се руше, али је резултат увек најважнији

Утакмица је завршена резултатом 1:1, али иако су Каталонци су имали више од игре мало недостајало да остану без бодова.

Домаћи тим је повео после прекида у 39. минуту, одбијерну лопту је Унаи Лопез је изузетно прецизним ударцем искоса са десне стране послао у мрежу Ињакија Пене, који је мењао станбдардног Тер Штегена.

До изједначења се чекало до 82. минута када се Алехандро Балде одлично убацио на лево крило, још боље центрирао до Левандовског, а поравнање гостима донео је играч Раја Флориан Лејеун у 82. минуту.

Француски фудбалер поставио је ногу испред главе Роберта Левандовског, желео је најбоље, али се догодило најгоре - донео је изједначење Каталонцима.

То му је очигледно била казна за груб потез над Пољаком који судија није санкционисао.