LA LIGA: Barselona jedva do boda u Madridu! Francuzu se "vratio" nesportski potez nad Levandovskim (VIDEO)

25.11.2023. 16:44
FK Barselona
FK Barselona / Izvor: Reuters

Meč 14. kola.

Fudbaleri Barselone osvojili su samo bod u Madridu na gostovanju Rajo Valjekanu u meču 14. kola španske Primere.

PREMIJER LIGA: Siti nije slavio u derbiju na svom terenuFK Mančester siti

PREMIJER LIGA: Siti nije slavio u derbiju na svom terenu

RONALDO PONOVO POKAZAO MAJSTORIJU! Postigao dva gola, pobegao Mitroviću na listi strelaca (VIDEO)Kristijano Ronaldo

Kejn: Rekordi su da se ruše, ali je rezultat uvek najvažnijiHari Kejn

Kejn: Rekordi su da se ruše, ali je rezultat uvek najvažniji

Utakmica je završena rezultatom 1:1, ali iako su Katalonci su imali više od igre malo nedostajalo da ostanu bez bodova.

Domaći tim je poveo posle prekida u 39. minutu, odbijernu loptu je Unai Lopez je izuzetno preciznim udarcem iskosa sa desne strane poslao u mrežu Injakija Pene, koji je menjao stanbdardnog Ter Štegena.

Do izjednačenja se čekalo do 82. minuta kada se Alehandro Balde odlično ubacio na levo krilo, još bolje centrirao do Levandovskog, a poravnanje gostima doneo je igrač Raja Florian Lejeun u 82. minutu.

Francuski fudbaler postavio je nogu ispred glave Roberta Levandovskog, želeo je najbolje, ali se dogodilo najgore - doneo je izjednačenje Kataloncima.

To mu je očigledno bila kazna za grub potez nad Poljakom koji sudija nije sankcionisao.