РЕАЛ ДОМИНИРА ПРИМЕРОМ: Краљевићи рутински са Атлетиком, Јовић учествовао у акцији за гол (ВИДЕО)

12.12.2021. 23:03
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Одлична представа екипе Карла Анћелотија.

Реал Мадрид рутински се савладао градског ривала Атлетико у 17. колу шпанске Примере резултатом 2:0 (1:0).

Црвена звезда исплатила комплетан дуг Италијанима

ИБРА У СВОМ СТИЛУ: Не треба ми Златна лопта

СТАНКОВИЋ ТРЉА РУКЕ: У Звезду стиже ЗВЕР која је исписала ИСТОРИЈУ (ФОТО)

Краљевићи су контролисали сусрет на стадиону Сантиаго Бернабеу од само почетка, доминирали су пулени Карла Анћелотија у свим сегментима игре, а то се испалатило већ у 16. минуту.

Карим Бензема је волеј ударцем, после одличног центаршута Винисијуса Жуниора, савладао Јана Облака за 1:0.

Прилику да наступи у 169. лигашком сусрету ова два ривала Лука Јовић је добио од 46. минута када је заменио стрелца првог поготка.

Србин је добијену прилику искористио у 57. минуту. Наиме, репрезентативац наше државе одлично се заградио приликом дуела са Фелипеом, лопту је проследио на леву страну терене са које је Винисијус Жуниор упослио Маркоса Асенсија.

Повремени репрезентативац Шпаније рутински је повисио на 2:0.

Реал Мадрид се новом победом учврстио на првој позицији Примере са 42 освојена бода, Атлетико је на четвртом месту са 29.

Најновије вести из фудбала прочитајте ОВДЕ.