17°C
29.04.2024.
117.1527
109.2537

REAL DOMINIRA PRIMEROM: Kraljevići rutinski sa Atletikom, Jović učestvovao u akciji za gol (VIDEO)

12.12.2021. 23:03
Luka Jović
Luka Jović / Izvor: Profimedia

Odlična predstava ekipe Karla Anćelotija.

Real Madrid rutinski se savladao gradskog rivala Atletiko u 17. kolu španske Primere rezultatom 2:0 (1:0).

Crvena zvezda isplatila kompletan dug Italijanima

IBRA U SVOM STILU: Ne treba mi Zlatna lopta

STANKOVIĆ TRLJA RUKE: U Zvezdu stiže ZVER koja je ispisala ISTORIJU (FOTO)

Kraljevići su kontrolisali susret na stadionu Santiago Bernabeu od samo početka, dominirali su puleni Karla Anćelotija u svim segmentima igre, a to se ispalatilo već u 16. minutu.

Karim Benzema je volej udarcem, posle odličnog centaršuta Vinisijusa Žuniora, savladao Jana Oblaka za 1:0.

Priliku da nastupi u 169. ligaškom susretu ova dva rivala Luka Jović je dobio od 46. minuta kada je zamenio strelca prvog pogotka.

Srbin je dobijenu priliku iskoristio u 57. minutu. Naime, reprezentativac naše države odlično se zagradio prilikom duela sa Felipeom, loptu je prosledio na levu stranu terene sa koje je Vinisijus Žunior uposlio Markosa Asensija.

Povremeni reprezentativac Španije rutinski je povisio na 2:0.

Real Madrid se novom pobedom učvrstio na prvoj poziciji Primere sa 42 osvojena boda, Atletiko je na četvrtom mestu sa 29.

Najnovije vesti iz fudbala pročitajte OVDE.