КАД ЈЕ ТЕШКО - МОДРИЋ И БЕНЗЕМА: Реал се вратио из понора и избацио Челси! Меч године (ВИДЕО)

12.04.2022. 23:44
Karim Benzema
Карим Бензема / Извор: Реутерс

Какав меч!

Један од најбољих мечева године гледали смо на стадиону "Сантијаго Бернабеу", а на крају је Реал Мадрид елиминисао Челси након продужетака. Било је 3:1 за госте после 90 минута, исти резултат је био шест дана раније у корист Реала, а у продужецима је једини погодак постигао Карим Бензема и донео Реалу укупних 5:4.

ДОКТОР ЕМЕРИ ПРЕВЕСЛАО НАГЕЛСМАНА: Чудо се догодило - Виљареал елиминисао Бајерн (ВИДЕО)

ПОСЛЕ РЕМИЈА С ПАРТИЗАНОМ И ОТКАЗА: Саша Илић пред новим послом - преговори у поодмаклој фази

ШТА ЋЕ РЕЋИ МИТРОВИЋ? Фулам договорио трансфер вредан СЕДАМ МИЛИОНА ЕВРА

Водио је Челси на полувремену поготком Мејсона Маунта у 15. минуту, а предност је дуплирао Ридигер у 51. да би Тимо Вернер донео "плавцима" резултат за пролаз у 75. минуту и предност 3:0.

Да тако не буде постарао се Лука Модрић вансеријском асистенцијом пет минута касније, а на правом месту био је Родриго и све се вратило на почетак.

У току првог продужетка Карим Бензема је по ко зна који пут извукао Мадриђане и на асистенцију Винисијуса поставио коначан резултат.

Међу битним моментима потребно је истакнути поништен гол Маркоса Алонса, на успореном снимку видело се да је играо руком, то се десило при резултату 2:0 за Челси. Такође, једна нестварна одбрана Куртое спречила је госте да поведу 4:0 и сигурно да је и он један од хероја шпанског гиганта.

Најновије вести из света фудбала погледајте ОВДЕ.