РЕАЛ НИКАД НЕ УМИРЕ: "Краљевски клуб" у дубокој надокнади стигао до победе у градском дербију (ВИДЕО)

02.09.2023. 20:03
Džud Belingem
Џуд Белингем / Извор: Реутерс

Белингем је јунак.

Фудбалери Реал Мадрида остварили су и четврту победу у новој сезони. Мадриђани су у четвртој рунди Ла Лиге били бољи од Хетафеа резултатом 2:1.

У ДАНУ КАДА СЛАВЕ РОЂЕНДАН МАРАКАНЕ: Делије имају дупли разлог за радост! Звезда доводи радилицу на средини терена (ФОТО)

ДУЉАЈ ПОСЛАО ПОРУКУ ИГРАЧИМА ПАРТИЗАНА: Нека следе пример Кристијана Белића!

ДА ЛИ ЈЕ ОВО ЗВЕЗДИНА ШАНСА? Сити показао силу у Премијер лиги, али и слабост (ВИДЕО)

Повели су гости голом Мајорала у 11. минуту, а до краја првог дела игре Реал није успео да изједначи.

Ипак, друго полувреме било је довољно мадридском тиму да остане непоражен на старту сезоне. Хоселу је у 47. минуту био прецизан за изједначење.

До три бода и нове победе Реал Мадрид је дошао у петом минуту надокнаде, а у листу стрелаца се уписао Белингем.

Реал је лидер на табели и једини непоражени тим у новој сезони, а у наредном колу дочекује Реал Сосиједад.

Хетафе је претрпео други пораз и сезону наставља утакмицом против Осасуне код куће.

Реал Сосиједад је у првој утакмици дана славио резултатом 5:3 на свом терену и тако уписао прву победу ове сезоне.

Кубо је погађао у деветом и 44. минуту, а Ле Норманд је аутоголом донео кратко изједначење гостима у 35. минуту.

Затим је Зубименди повисио на 3:1 у 59. минуту, а Баренећеа у 67. био прецизан за 4:1.

Бош је аутоголом донео огромних 5:1 домаћем тиму, а у листу стрелаца за госте су се до краја меча уписали још и Боје и Сарагоса у 83. и деветом минуту надокнаде.