REAL NIKAD NE UMIRE: "Kraljevski klub" u dubokoj nadoknadi stigao do pobede u gradskom derbiju (VIDEO)

02.09.2023. 20:03
Džud Belingem
Džud Belingem / Izvor: Reuters

Belingem je junak.

Fudbaleri Real Madrida ostvarili su i četvrtu pobedu u novoj sezoni. Madriđani su u četvrtoj rundi La Lige bili bolji od Hetafea rezultatom 2:1.

U DANU KADA SLAVE ROĐENDAN MARAKANE: Delije imaju dupli razlog za radost! Zvezda dovodi radilicu na sredini terena (FOTO)

DULJAJ POSLAO PORUKU IGRAČIMA PARTIZANA: Neka slede primer Kristijana Belića!

DA LI JE OVO ZVEZDINA ŠANSA? Siti pokazao silu u Premijer ligi, ali i slabost (VIDEO)

Poveli su gosti golom Majorala u 11. minutu, a do kraja prvog dela igre Real nije uspeo da izjednači.

Ipak, drugo poluvreme bilo je dovoljno madridskom timu da ostane neporažen na startu sezone. Hoselu je u 47. minutu bio precizan za izjednačenje.

Do tri boda i nove pobede Real Madrid je došao u petom minutu nadoknade, a u listu strelaca se upisao Belingem.

Real je lider na tabeli i jedini neporaženi tim u novoj sezoni, a u narednom kolu dočekuje Real Sosijedad.

Hetafe je pretrpeo drugi poraz i sezonu nastavlja utakmicom protiv Osasune kod kuće.

Real Sosijedad je u prvoj utakmici dana slavio rezultatom 5:3 na svom terenu i tako upisao prvu pobedu ove sezone.

Kubo je pogađao u devetom i 44. minutu, a Le Normand je autogolom doneo kratko izjednačenje gostima u 35. minutu.

Zatim je Zubimendi povisio na 3:1 u 59. minutu, a Barenećea u 67. bio precizan za 4:1.

Boš je autogolom doneo ogromnih 5:1 domaćem timu, a u listu strelaca za goste su se do kraja meča upisali još i Boje i Saragosa u 83. i devetom minutu nadoknade.