БЕНЗЕМА ПОГОДИО ДВА ОД ТРИ ПЕНАЛА: Судија свирао кад мора и кад не мора, а Реал однео бодове из Вига (ВИДЕО)

02.04.2022. 22:32
Karim Benzema
Карим Бензема / Извор: Реутерс

Врло дискутабилне одлуке.

Реал Мадрид је славио 2:1 на гостовању против Селте из Вига у оквиру 30. кола шпанске Примере, а оба гола Мадриђана дошла су са беле тачке и оба пута је стрелац био Карим Бензема.

ОН НИЈЕ КРАЉ НЕГО КРАЉИНА: Пикси узео домаћину сабљу, па ЗАИГРАО народни плес! Сви гледају - НЕ ВЕРУЈУ (ВИДЕО)

ЛАЗЕТИЋ ПОКАЗАО ШТА ЗНА: Бруталан потез и асистенција ПРОТИВ ЈУВЕНТУСА! Пиоли је ОВО ЧЕКАО (ВИДЕО)

СНАШАО СЕ КАО ИНЗАГИ: Сергеј центарфорски избегао офсајд, погодио, а Лацио славио (ВИДЕО)

Први гол је Француз постигао у 20.минуту. Лоше је у свом казненом простору стартовао Нолито, судија досудио казнени ударац, а Бензема је сигурно извео ударац са беле тачке.

Селта је играла у јаком ритму у другом полурвемену и то се исплатило. Нолито је одлично реаговао у 53. минуту и изједначио скор на семафору.

Међутим, врло брзо је досуђен још један пенал за Реал. У 64. минуту Бензема је лоше шутирао и голман Дитуро је зауставио његов покушај.

Прилика за поправни стигла је пет минута касније. Сада је пенал скривио Васкез. Овај пут Бензема није омануо и донео је вођство Реалу. Није више било много узбуђења и Мадриђани су однели три бода, која их још више приближавају титули.

Сада имају 69 бодова, 12 више и меч више од другопласиране Севиље, а 15 више и два меча више од Барселоне на трећем месту. Селта је 11. са 36. поена.