SNAŠAO SE KAO INZAGI: Sergej centarforski izbegao ofsajd, pogodio, a Lacio slavio (VIDEO)

02.04.2022. 20:36
Sergej
Sergej / Izvor: Foto: streamja printscreen

Jako lep potez Srbina.

Drugi meč 31. kola italijanske Serije A koji se igrao u subotu doneo je pobedu Lacija u Rimu nad Sasuolom rezultatom 2:1 (1:0), a strelac drugog pogotka za tim Mauricija Sarija bio je srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić.

AJAKS GUBIO, ONDA TADIĆ DAO GAS: Asistencija i gol za ŠEST MINUTA, jedan je Dušan kapiten (VIDEO)

SKANDAL, TUŽBA I SELEKTOR KOME JE POZLILO: Ovako je rival Piksijevih Orlova stigao na Mundijal (VIDEO)

NASTAVLJA DA MELJE: Mitar dvostruki strelac u pobedi Fulama (VIDEO)

Posle ove pobede „nebeskoplavi“ se nalaze na petom mestu šampionata sa 52 boda, a ovo im je bila treća pobeda u poslednja četiri kola.

Poveo je domaćin preko Manuela Lacarija u 17. minutu. U 51. minutu bilo je 2:0 za domaće, a svoj deveti gol u sezoni postigao je Sergej Milinković-Savić.

Lopta se odbila do Srbina, koji je preciznim udarcem u donji levi ugao praktično rešio meč.

Do kraja utakmice Sasuolo je preko Hameda Žuniora Traorea uspeo da umanji zaostatak u petom minutu sudijske nadoknade.

U poraženom timu zbog povrede nije bilo srpskog reprezentativca Filipa Đuričića.