РЕАЛ ОСТАО БЕЗ ПОБЕДЕ: Јовићева ШТИКЛА обележила викенд у Шпанији (ВИДЕО)

01.09.2019. 22:51
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Сјајан потез.

Фудбалери Виљареала и Реал Мадрида одиграли су меч без победника (2:2) у оквиру трећег кола шпанске Ла лиге, а у стартној постави краљевског клуба се нашао српски репрезентативац Лука Јовић.

ЗАТО ЈЕ НАЈВЕЋИ: Џордан ОПЛЕО по Америма и објаснио умишљеним звездама како би требало да се понашају

ГРЦИ СУ НАМ ЗВИЖДАЛИ, АЛИ МИ СМО ОПЕТ УЗЕЛИ ЗЛАТО: Легендарно финале 1998. са Русима (ВИДЕО)

КОШАРКАШКИ БОГ ЈЕ БИО ПРАЈА: Некада НАЈЛЕПША спортисткиња Југославије је ОСВОЈИЛА његово срце

Јовић је на терену провео 68 минута, а уместо њега је у игру ушао Лука Модрић при резултату 1:1. Виљареал је повео у 12. минуту преко Херарда Морена, а српски нападач је био најзаслужнији за изједначујући гол који је постигао Герет Бејл у судијксој надокнади првог полувремена.

Јовић је феноменално штиклом проиграо Карвахала, а овај је спојио Велшанина са голом.

Играо се 74. минут када је нову предност Жутој подморници донео Мои гомез, али је Бејл новим поготком четири минута пре краја утакмице поставио коначан резултат.

СВЕ ЈЕ ТО НОРМАЛНО: Јокић изгубио ОПКЛАДУ од Муте! Ово је до сада ХИТ Мундобаскета

ЗАБРИНУО НАЦИЈУ: Бјелица ОТКРИО СВЕ о својој повреди

ШТА ЈЕ БРЕ ОВО?! Ђорђевић РАЗОЧАРАН Мундобаскетом!

Реал се после три кола налази на петој позицији на табели са пет бодова, док је Виљареал 16. са два.

Погледајте како изгледа Ана Рајковић, супруга Предрага Рајковића.