REAL OSTAO BEZ POBEDE: Jovićeva ŠTIKLA obeležila vikend u Španiji (VIDEO)

01.09.2019. 22:51
Luka Jović
Luka Jović / Izvor: Profimedia

Sjajan potez.

Fudbaleri Viljareala i Real Madrida odigrali su meč bez pobednika (2:2) u okviru trećeg kola španske La lige, a u startnoj postavi kraljevskog kluba se našao srpski reprezentativac Luka Jović.

ZATO JE NAJVEĆI: Džordan OPLEO po Amerima i objasnio umišljenim zvezdama kako bi trebalo da se ponašaju

GRCI SU NAM ZVIŽDALI, ALI MI SMO OPET UZELI ZLATO: Legendarno finale 1998. sa Rusima (VIDEO)

KOŠARKAŠKI BOG JE BIO PRAJA: Nekada NAJLEPŠA sportistkinja Jugoslavije je OSVOJILA njegovo srce

Jović je na terenu proveo 68 minuta, a umesto njega je u igru ušao Luka Modrić pri rezultatu 1:1. Viljareal je poveo u 12. minutu preko Herarda Morena, a srpski napadač je bio najzaslužniji za izjednačujući gol koji je postigao Geret Bejl u sudijksoj nadoknadi prvog poluvremena.

Jović je fenomenalno štiklom proigrao Karvahala, a ovaj je spojio Velšanina sa golom.

Igrao se 74. minut kada je novu prednost Žutoj podmornici doneo Moi gomez, ali je Bejl novim pogotkom četiri minuta pre kraja utakmice postavio konačan rezultat.

SVE JE TO NORMALNO: Jokić izgubio OPKLADU od Mute! Ovo je do sada HIT Mundobasketa

ZABRINUO NACIJU: Bjelica OTKRIO SVE o svojoj povredi

ŠTA JE BRE OVO?! Đorđević RAZOČARAN Mundobasketom!

Real se posle tri kola nalazi na petoj poziciji na tabeli sa pet bodova, dok je Viljareal 16. sa dva.

Pogledajte kako izgleda Ana Rajković, supruga Predraga Rajkovića.