РЕМИ НА МАЛТИ: Раднички се ВРАТИО ИЗ МРТВИХ!

21.07.2022. 21:12
FK Radnički Niš
ФК Раднички Ниш / Извор: МН Press

Драма до последњих минута...

Овог четвртка на програму су преостале утакмице Лиге конференција у којој је и Србија имала своје преставнике, а то су Раднички из Ниша и екипа Чукаричког. На мечу одиграном на Малти где су снаге од 19 часова одмерили домаћа Гзира и тим из Ниша виђена су чак четири гола, али ниједан победник. Коначан резултат износио је 2:2.

Преминуо легендарни немачки фудбалер: Био је икона Хамбурга и убојити нападач Панцера

ГРОМ ИЗ ВЕДРА НЕБА: Партизану ЗАБРАЊЕНО ДА РЕГИСТРУЈЕ НОВЕ ИГРАЧЕ!

ПРЕОКРЕТ: Лазовић ипак стиже у Марсеј

Раднички је повео у 28. минуту када је после центаршута Јовановића на правом месту био некадашњи нападач Партизана, Никола Штулић који је и реализовао ову прилику за 0:1.

Могла је та предност Нишлија да буде и убедљивија да је шест минута касније Сава Петров искористио своју велику прилику, али није био прецизан и Раднички је на полувреме однео гол предности.

Гзира је у финишу првог полувремена наваљивала, чак је и голман Дробњак имао једну несигурну интервенцију, али је Раднички још увек држао ствари под контролом.

Међутим, у другом полувремену уследио је потпуни преокрет! И то у року од само четири минута.

Гзира је већ у 56. минуту стигла до изједначења, када је голман Дробњак поново лоше реаговао, а Самурај искористио указану прилику за 1:1.

Поменутих четири минута касније Млађовић је скривио једанаестерац, а Самураји погађа и са беле тачке за вођство Гзире од 2:1.

И када се чинило да ће клуб са Малте отићи у Ниш са предношћу, у надокнади времена резервиста Мака Гаку који је заменио Млађовића у 65. минуту, постиже изједначујући гол за 2:2, што је ипак повољан резултат за Нишлије пред реванш за седам дана на ''Чаиру''.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте умеће Дилете Леоте са лоптом