РЕВОЛУЦИЈА У ФУДБАЛУ И ТО ПОЗИТИВНА: Летеће ИЗМЕНЕ, аут НОГОМ, ма СВЕ се мења ЗАУВЕК

14.07.2021. 15:16
V
В / Извор: МН Press

Занимљиво.

На турниру у Холандији тестираће се пет нових фудбалских правила. Познато је да одавно ФИФА покушава да промени нека правила у фудбалу и учини га занимљивијим, па ће тако овог викенда имати прилику да испроба своје идеје.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Ривер Плејт 1,57, Нефчи 2,10!

БОРЈАН ДОБИЈА НАСЛЕДНИКА: Талентовани голман потписује на две године

МЕСИ СТАВЉА ПАРАФ: Познати и детаљи УГОВОРА

Главни протагониста промене фудбала и увођења нових правила је славнио тренер Арсен Венгер, а један од заговорника је и челник Рела из Мадрида Флорентино Перез.

Звезда ће данас сазнати име противника у другом колу квалификација за Лигу шампиона. После 1:1 у Израелу, Каират од 16.00 чека Макаби Хаифу - квота на кеца је 2,50, на икс 3,10, а на двојку 2,80. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Каират - Макаби Хаифа.

На турниру, на ком играју резервни тимови АЗ Алкмара, ПСВ-а, Клуб Брижа и Лајпцига, имати прилику да испробају пет нових правила.

Утакмице ће за почетак трајати 60 минута, са два полувремена по 30 минута, али уз заустављање времена од стране судије сваки пут када дође до прекида игре.

На овом турниру сви тренери ће моћи да направе неограничен број измена и то без заустављања игре, тј такозване летеће измене.

Ко буде добио жути картон, мораће на паузу од пет минута, лопта ће се из аута изводити ногом, као на футсалу. Док играч који изводи корнер неће морати да некоме дода лопту, већ ће моћи директно из корнера да сам крене у дриблинг., а исти је случај и са слободним ударцима и аутима.

Ако ово прође фудбла ће се у поптуности променити, али чини се набоље. Нема фолирања, крађе времена могу се испробати форе са аутима и корнерима. Звучи сјајно, зар не?

Погледајте како изглед Џоли, супруга MMA борца Дастина Поаријеа.