РОНАЛДО ИСКАЛИО БЕС НА КАЉАРИЈУ: Хет-трик Португалца за 22. минута, Јуве сигуран на Сардинији (ВИДЕО)

14.03.2021. 20:28
Kristijano Ronaldo
Кристијано Роналдо / Извор: Реутерс

Бјанконери сада имају бод мање од другопласираног Милана и 10 од Интера који је на првој позицији.

Фудбалери Јувентуса савладали су лако као гости екипу Каљарија са 3:1 (3:0) у 27. колу Серије А. Меч на Сардинији обележио је Кристијано Роналдо. Сјајни Португалац је постигао хет-трик за 32. минута и тако на најбољи могући начин одговорио критичарима његових бледих партија у двомечу са Портом.

КО ЗНА - ЗНА: Мајстор кладионице "гађао" фиксеве и освојио 272.315 РСД! (ФОТО)

НОВИ ТРИЈУМФ МАРКА НИКОЛИЋА У РУСИЈИ: Локоси савладали Сочи, Машиновође су у серији

АЈАКС НАСТАВЉА ДА МЕЉЕ: Копљаници рутински савладали Цволе, Тадић асистент

Роналдо је било потребно само 22. минута да постигне хет-трик. Кристијано је погађао у 10., 25. и 32. минуту, Стара дама је стигла до убедљиве предности коју до краја меча није испустила.

До краја сусрета Каљари је успео да ублажи пораз. Стрелац јединог гола за домаћина био је Ђовани Симеоне у 61. минуту.

Бјанконери сада имају бод мање од другопласираног Милана и 10 од Интера који је на првој позицији, али уз меч мање од Неразура.

Каљари је само једно место изнад опасне зоне са 22 бода и очекује га велика борба за опстанак ове сезоне.