РУЖНЕ СЦЕНЕ НА КРАЈУ УТАКМИЦЕ АРСЕНАЛА И АТЛЕТИКА: Симеоне напао дугогодишњег сарадника (ВИДЕО)
Фудбалери Арсенала пласирали су се у финале Лиге шампиона поразивши мадридски Атлетико, а полуфинални меч завршио се са великом тензијом крај терена.
Како је прва утакмица завршена резултатом 1:1, реванш у Лондону носио је велики значај, а Арсенал се на крају пласирао у финале славивши минималним резултатом на Емирејтсу.
Није елиминација из Лиге шампиона лако пала Дијего Симеонеу и Мадриђанима, а то је постало још јасније како се утакмица ближила крају.
Арсенал је искусно трошио време, није се то свидело "Јорганџијама", па је популарни Чоло беснео крај аут линије.
Колико је био нервозан видело се када је у једном тренутку пришао клупи Арсенала и напао бившег сарадника Андреу Берту.
Берта је сада спортски директор у Арсеналу, а са Симеонеом је сарађивао чак 12 година у Атлетику.
Ипак, све је то заборавио, лудовао је крај аут линије и тражио је да судија свира крај, што се није свидело тренеру Атлетика.
Гурнуо је Симеоне дугогодишњег пријатеља и сарадника, сцена је шокирала све, али познато је како се Симеоне понаша, и у победи и поразу.
На крају ће Арсенал играти финале, док ће Атлетико морати да се задовољи сезоном без трофеја.