RUŽNE SCENE NA KRAJU UTAKMICE ARSENALA I ATLETIKA: Simeone napao dugogodišnjeg saradnika (VIDEO)
Fudbaleri Arsenala plasirali su se u finale Lige šampiona porazivši madridski Atletiko, a polufinalni meč završio se sa velikom tenzijom kraj terena.
Kako je prva utakmica završena rezultatom 1:1, revanš u Londonu nosio je veliki značaj, a Arsenal se na kraju plasirao u finale slavivši minimalnim rezultatom na Emirejtsu.
Nije eliminacija iz Lige šampiona lako pala Dijego Simeoneu i Madriđanima, a to je postalo još jasnije kako se utakmica bližila kraju.
Arsenal je iskusno trošio vreme, nije se to svidelo "Jorgandžijama", pa je popularni Čolo besneo kraj aut linije.
Koliko je bio nervozan videlo se kada je u jednom trenutku prišao klupi Arsenala i napao bivšeg saradnika Andreu Bertu.
Berta je sada sportski direktor u Arsenalu, a sa Simeoneom je sarađivao čak 12 godina u Atletiku.
Ipak, sve je to zaboravio, ludovao je kraj aut linije i tražio je da sudija svira kraj, što se nije svidelo treneru Atletika.
Gurnuo je Simeone dugogodišnjeg prijatelja i saradnika, scena je šokirala sve, ali poznato je kako se Simeone ponaša, i u pobedi i porazu.
Na kraju će Arsenal igrati finale, dok će Atletiko morati da se zadovolji sezonom bez trofeja.