САМО БОД ЗА ЈУВЕ: Милик промашио пенал, па се искупио

30.04.2023. 22:49
Arkadijuš Milik
Аркадијуш Милик / Извор: Реутерс

Не могу бити задовољни у Торину.

Јувентус је у последњем мечу 32. кола Серије А играо нерешено са Болоњом на гостовању (1:1).

ПЕНАЛ ДРАМА ПРИПАЛА ПСВ-У: Тадић погодио са 11 метара, али Куп Холандије отишао у руке противнику

Динамо у дербију Хрватске оверио титулу

СРБИ ДОМИНИРАЛИ! Јовићев хет-трик асистенција: Погодио и бивши Звездин играч против Станковићеве екипе

Домаћи тим је повео у десетом минуту поготком Орсолинија из пенала.

Имао је Јувентус 20 минута касније прилику да изједначи на исти начин, али је шут Аркадијуша Милика одбранио голман Болоње Скорупски.

Ипак, пољски нападач се искупио у 61. минуту када погодио за 1:1. Милика је у 83. минуту заменио Душан Влаховић, док је Филип Костић играо до 58. минута.

Јуве је пропустио прилику да евентуалном победом претекне Лацио на другом месту, али сада су смањили заостатак на само један бод. Болоња је на деветом месту.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа портпаролка ФК Војводина Сања Беба Кружевић.