01.03.2024. 21:43
Sergej Milinković Savić
Сергеј Милинковић Савић / Извор: Профимедиа

Тријумф Ал Хилала.

Српски фудбалер Сергеј Милинковић-Савић био је двоструки асистент у победи Ал Хилала над Ал Итихадом резултатом 3:1 у мечу 22. кола лиге Саудијске Арабије.

Требало му је осам минута: Павков прорадио у Чукаричком и ДОНЕО ТРИ БОДА пред сам крај мечаMilan Pavkov

ДУРЕНТ СЕ БАШ МАНГУПИРА, ПАЛО ПОНИЖАВАЊЕ: Шта ће на све ово рећи репрезентативци Србије?Kevin Durent, koÅ¡arkaÅ¡ka reprezentacija Srbije

ДУРЕНТ СЕ БАШ МАНГУПИРА, ПАЛО ПОНИЖАВАЊЕ: Шта ће на све ово рећи репрезентативци Србије?

СРБИ ЗА СРБЕ: Потписан дрес Кристијана Роналда на аукцију за породицу Чутурилов која живи у ПЕЋИНИKsenija Perić i Kristijano Ronaldo

Гости су повели у 12. минуту голом Нголоа Кантеа, али је уследио преокрет и победа Ал Хилала. Салех Ал Шехри је изједначио на 1:1 у 39. минуту, а у другом полувремену је на сцену ступио Millinković-Savić. Репрезентативац Србије био је асистент Малкому у 59. и Сауд Абдулхамиду у 67. минуту.

Најбољи стрелац Ал Хилала Александар Митровић није играо због суспензије коју је зарадио због акумулирања жутих картона.

Ал Хилал после 22 одиграна кола суверено држи прво место са 62 бода, девет више од другопласираног Ал Насра.