СНАШАО СЕ КАО ИНЗАГИ: Сергеј центарфорски избегао офсајд, погодио, а Лацио славио (ВИДЕО)

02.04.2022. 20:36
Sergej
Сергеј / Извор: Фото: streamja printscreen

Јако леп потез Србина.

Други меч 31. кола италијанске Серије А који се играо у суботу донео је победу Лација у Риму над Сасуолом резултатом 2:1 (1:0), а стрелац другог поготка за тим Мауриција Сарија био је српски репрезентативац Сергеј Милинковић-Савић.

АЈАКС ГУБИО, ОНДА ТАДИЋ ДАО ГАС: Асистенција и гол за ШЕСТ МИНУТА, један је Душан капитен (ВИДЕО)

СКАНДАЛ, ТУЖБА И СЕЛЕКТОР КОМЕ ЈЕ ПОЗЛИЛО: Овако је ривал Пиксијевих Орлова стигао на Мундијал (ВИДЕО)

НАСТАВЉА ДА МЕЉЕ: Митар двоструки стрелац у победи Фулама (ВИДЕО)

После ове победе „небескоплави“ се налазе на петом месту шампионата са 52 бода, а ово им је била трећа победа у последња четири кола.

Повео је домаћин преко Мануела Лацарија у 17. минуту. У 51. минуту било је 2:0 за домаће, а свој девети гол у сезони постигао је Сергеј Милинковић-Савић.

Лопта се одбила до Србина, који је прецизним ударцем у доњи леви угао практично решио меч.

До краја утакмице Сасуоло је преко Хамеда Жуниора Траореа успео да умањи заостатак у петом минуту судијске надокнаде.

У пораженом тиму због повреде није било српског репрезентативца Филипа Ђуричића.